Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa06:11
Kołobrzeska06:12
Bora Komorowskiego06:14
Czerwony Dwór06:16
Piastowska06:17
Pomorska06:19
Gospody06:20
Pomorska - Osiedle06:21
Subisława06:23
Opacka06:25
Oliwa06:27
Obrońców Westerplatte06:28
Derdowskiego
 
06:29
0 min.
 
Tetmajera06:301 min.
 
Bażyńskiego06:312 min.
 
Uniwersytet06:323 min.
 
Strzyża PKM06:345 min.
 
Zajezdnia06:356 min.
 
Zamenhofa06:367 min.
 
Wojska Polskiego06:378 min.
 
Galeria Bałtycka06:3910 min.
 
Klonowa06:4011 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4213 min.
 
Miszewskiego06:4415 min.
 
Politechnika06:4516 min.
 
Opera Bałtycka06:4718 min.
 
Traugutta06:4920 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5021 min.
 
Chodowieckiego06:5122 min.
 
Brama Oliwska06:5223 min.
 
Dworzec Główny06:5425 min.
 
Brama Wyżynna06:5627 min.
 
Śródmieście SKM06:5829 min.
 
Pohulanka07:0031 min.
 
Odrzańska07:0132 min.
 
Chałubińskiego07:0334 min.
 
Sikorskiego07:0435 min.
 
Chełm Witosa07:0536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy