Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa07:11
Kołobrzeska07:12
Bora Komorowskiego07:14
Czerwony Dwór07:16
Piastowska07:17
Pomorska07:19
Gospody07:20
Pomorska - Osiedle07:21
Subisława07:23
Opacka07:25
Oliwa07:27
Obrońców Westerplatte07:28
Derdowskiego
 
07:29
0 min.
 
Tetmajera07:301 min.
 
Bażyńskiego07:312 min.
 
Uniwersytet07:323 min.
 
Strzyża PKM07:345 min.
 
Zajezdnia07:356 min.
 
Zamenhofa07:367 min.
 
Wojska Polskiego07:378 min.
 
Galeria Bałtycka07:3910 min.
 
Klonowa07:4011 min.
 
Jaśkowa Dolina07:4213 min.
 
Miszewskiego07:4415 min.
 
Politechnika07:4516 min.
 
Opera Bałtycka07:4718 min.
 
Traugutta07:4920 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5021 min.
 
Chodowieckiego07:5122 min.
 
Brama Oliwska07:5223 min.
 
Dworzec Główny07:5425 min.
 
Brama Wyżynna07:5627 min.
 
Śródmieście SKM07:5829 min.
 
Pohulanka08:0031 min.
 
Odrzańska08:0132 min.
 
Chałubińskiego08:0334 min.
 
Sikorskiego08:0435 min.
 
Chełm Witosa08:0536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy