Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa10:58
Kołobrzeska10:59
Bora Komorowskiego11:01
Czerwony Dwór11:03
Piastowska11:04
Pomorska11:06
Gospody11:07
Pomorska - Osiedle11:08
Subisława11:10
Opacka11:12
Oliwa11:14
Obrońców Westerplatte11:15
Derdowskiego
 
11:16
0 min.
 
Tetmajera11:171 min.
 
Bażyńskiego11:182 min.
 
Uniwersytet11:193 min.
 
Strzyża PKM11:215 min.
 
Zajezdnia11:226 min.
 
Zamenhofa11:237 min.
 
Wojska Polskiego11:248 min.
 
Galeria Bałtycka11:2610 min.
 
Klonowa11:2711 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2913 min.
 
Miszewskiego11:3115 min.
 
Politechnika11:3216 min.
 
Opera Bałtycka11:3418 min.
 
Traugutta11:3620 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3721 min.
 
Chodowieckiego11:3822 min.
 
Brama Oliwska11:3923 min.
 
Dworzec Główny11:4125 min.
 
Brama Wyżynna11:4327 min.
 
Śródmieście SKM11:4529 min.
 
Pohulanka11:4731 min.
 
Odrzańska11:4832 min.
 
Chałubińskiego11:5034 min.
 
Sikorskiego11:5135 min.
 
Chełm Witosa11:5236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy