Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa12:18
Kołobrzeska12:19
Bora Komorowskiego12:21
Czerwony Dwór12:23
Piastowska12:24
Pomorska12:26
Gospody12:27
Pomorska - Osiedle12:28
Subisława12:30
Opacka12:32
Oliwa12:34
Obrońców Westerplatte12:35
Derdowskiego
 
12:36
0 min.
 
Tetmajera12:371 min.
 
Bażyńskiego12:382 min.
 
Uniwersytet12:393 min.
 
Strzyża PKM12:415 min.
 
Zajezdnia12:426 min.
 
Zamenhofa12:437 min.
 
Wojska Polskiego12:448 min.
 
Galeria Bałtycka12:4610 min.
 
Klonowa12:4711 min.
 
Jaśkowa Dolina12:4913 min.
 
Miszewskiego12:5115 min.
 
Politechnika12:5216 min.
 
Opera Bałtycka12:5418 min.
 
Traugutta12:5620 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5721 min.
 
Chodowieckiego12:5822 min.
 
Brama Oliwska12:5923 min.
 
Dworzec Główny13:0125 min.
 
Brama Wyżynna13:0327 min.
 
Śródmieście SKM13:0529 min.
 
Pohulanka13:0731 min.
 
Odrzańska13:0832 min.
 
Chałubińskiego13:1034 min.
 
Sikorskiego13:1135 min.
 
Chełm Witosa13:1236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy