Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa09:58
Kołobrzeska09:59
Bora Komorowskiego10:01
Czerwony Dwór10:03
Piastowska10:04
Pomorska10:06
Gospody10:07
Pomorska - Osiedle10:08
Subisława10:10
Opacka10:12
Oliwa10:14
Obrońców Westerplatte10:15
Derdowskiego10:16
Tetmajera
 
10:17
0 min.
 
Bażyńskiego10:181 min.
 
Uniwersytet10:192 min.
 
Strzyża PKM10:214 min.
 
Zajezdnia10:225 min.
 
Zamenhofa10:236 min.
 
Wojska Polskiego10:247 min.
 
Galeria Bałtycka10:269 min.
 
Klonowa10:2710 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2912 min.
 
Miszewskiego10:3114 min.
 
Politechnika10:3215 min.
 
Opera Bałtycka10:3417 min.
 
Traugutta10:3619 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:3720 min.
 
Chodowieckiego10:3821 min.
 
Brama Oliwska10:3922 min.
 
Dworzec Główny10:4124 min.
 
Brama Wyżynna10:4326 min.
 
Śródmieście SKM10:4528 min.
 
Pohulanka10:4730 min.
 
Odrzańska10:4831 min.
 
Chałubińskiego10:5033 min.
 
Sikorskiego10:5134 min.
 
Chełm Witosa10:5235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy