Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa16:18
Kołobrzeska16:19
Bora Komorowskiego16:21
Czerwony Dwór16:23
Piastowska16:24
Pomorska16:26
Gospody16:27
Pomorska - Osiedle16:28
Subisława16:30
Opacka16:32
Oliwa16:34
Obrońców Westerplatte16:35
Derdowskiego16:36
Tetmajera
 
16:37
0 min.
 
Bażyńskiego16:381 min.
 
Uniwersytet16:392 min.
 
Strzyża PKM16:414 min.
 
Zajezdnia16:425 min.
 
Zamenhofa16:436 min.
 
Wojska Polskiego16:447 min.
 
Galeria Bałtycka16:469 min.
 
Klonowa16:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina16:4912 min.
 
Miszewskiego16:5114 min.
 
Politechnika16:5215 min.
 
Opera Bałtycka16:5417 min.
 
Traugutta16:5619 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5720 min.
 
Chodowieckiego16:5821 min.
 
Brama Oliwska16:5922 min.
 
Dworzec Główny17:0124 min.
 
Brama Wyżynna17:0326 min.
 
Śródmieście SKM17:0528 min.
 
Pohulanka17:0730 min.
 
Odrzańska17:0831 min.
 
Chałubińskiego17:1033 min.
 
Sikorskiego17:1134 min.
 
Chełm Witosa17:1235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy