Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa08:53
Kołobrzeska08:54
Bora Komorowskiego08:56
Czerwony Dwór08:58
Piastowska08:59
Pomorska09:01
Gospody09:02
Pomorska - Osiedle09:03
Subisława09:05
Opacka09:07
Oliwa09:09
Obrońców Westerplatte09:10
Derdowskiego09:11
Tetmajera
 
09:12
0 min.
 
Bażyńskiego09:131 min.
 
Uniwersytet09:142 min.
 
Strzyża PKM09:164 min.
 
Zajezdnia09:175 min.
 
Zamenhofa09:186 min.
 
Wojska Polskiego09:197 min.
 
Galeria Bałtycka09:219 min.
 
Klonowa09:2311 min.
 
Jaśkowa Dolina09:2513 min.
 
Miszewskiego09:2715 min.
 
Politechnika09:2816 min.
 
Opera Bałtycka09:3018 min.
 
Traugutta09:3220 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3321 min.
 
Chodowieckiego09:3422 min.
 
Brama Oliwska09:3523 min.
 
Dworzec PKS09:3725 min.
 
Nowe Ogrody09:3826 min.
 
Węzeł Groddecka09:4028 min.
 
Pohulanka09:4230 min.
 
Odrzańska09:4331 min.
 
Chałubińskiego09:4533 min.
 
Sikorskiego09:4634 min.
 
Chełm Witosa09:4735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy