Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa09:53
Kołobrzeska09:54
Bora Komorowskiego09:56
Czerwony Dwór09:58
Piastowska09:59
Pomorska10:01
Gospody10:02
Pomorska - Osiedle10:03
Subisława10:05
Opacka10:07
Oliwa10:09
Obrońców Westerplatte10:10
Derdowskiego10:11
Tetmajera
 
10:12
0 min.
 
Bażyńskiego10:131 min.
 
Uniwersytet10:142 min.
 
Strzyża PKM10:164 min.
 
Zajezdnia10:175 min.
 
Zamenhofa10:186 min.
 
Wojska Polskiego10:197 min.
 
Galeria Bałtycka10:219 min.
 
Klonowa10:2311 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2513 min.
 
Miszewskiego10:2715 min.
 
Politechnika10:2816 min.
 
Opera Bałtycka10:3018 min.
 
Traugutta10:3220 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:3321 min.
 
Chodowieckiego10:3422 min.
 
Brama Oliwska10:3523 min.
 
Dworzec PKS10:3725 min.
 
Nowe Ogrody10:3826 min.
 
Węzeł Groddecka10:4028 min.
 
Pohulanka10:4230 min.
 
Odrzańska10:4331 min.
 
Chałubińskiego10:4533 min.
 
Sikorskiego10:4634 min.
 
Chełm Witosa10:4735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy