Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa18:56
Kołobrzeska18:57
Bora Komorowskiego18:59
Czerwony Dwór19:01
Piastowska19:02
Pomorska19:04
Gospody19:05
Pomorska - Osiedle19:06
Subisława19:08
Opacka19:10
Oliwa19:12
Obrońców Westerplatte19:13
Derdowskiego19:14
Tetmajera
 
19:15
0 min.
 
Bażyńskiego19:161 min.
 
Uniwersytet19:172 min.
 
Strzyża PKM19:194 min.
 
Zajezdnia19:205 min.
 
Zamenhofa19:216 min.
 
Wojska Polskiego19:227 min.
 
Galeria Bałtycka19:249 min.
 
Klonowa19:2611 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2813 min.
 
Miszewskiego19:3015 min.
 
Politechnika19:3116 min.
 
Opera Bałtycka19:3318 min.
 
Traugutta19:3520 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:3621 min.
 
Chodowieckiego19:3722 min.
 
Brama Oliwska19:3823 min.
 
Dworzec Główny19:4025 min.
 
Brama Wyżynna19:4227 min.
 
Śródmieście SKM19:4429 min.
 
Pohulanka19:4631 min.
 
Odrzańska19:4732 min.
 
Chałubińskiego19:4934 min.
 
Sikorskiego19:5035 min.
 
Chełm Witosa19:5136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy