Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa05:11
Kołobrzeska05:12
Bora Komorowskiego05:14
Czerwony Dwór05:16
Piastowska05:17
Pomorska05:19
Gospody05:20
Pomorska - Osiedle05:21
Subisława05:23
Opacka05:25
Oliwa05:27
Obrońców Westerplatte05:28
Derdowskiego05:29
Tetmajera
 
05:30
0 min.
 
Bażyńskiego05:311 min.
 
Uniwersytet05:322 min.
 
Strzyża PKM05:344 min.
 
Zajezdnia05:355 min.
 
Zamenhofa05:366 min.
 
Wojska Polskiego05:377 min.
 
Galeria Bałtycka05:399 min.
 
Klonowa05:4010 min.
 
Jaśkowa Dolina05:4212 min.
 
Miszewskiego05:4414 min.
 
Politechnika05:4515 min.
 
Opera Bałtycka05:4717 min.
 
Traugutta05:4919 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:5020 min.
 
Chodowieckiego05:5121 min.
 
Brama Oliwska05:5222 min.
 
Dworzec Główny05:5424 min.
 
Brama Wyżynna05:5626 min.
 
Śródmieście SKM05:5828 min.
 
Pohulanka06:0030 min.
 
Odrzańska06:0131 min.
 
Chałubińskiego06:0333 min.
 
Sikorskiego06:0434 min.
 
Chełm Witosa06:0535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy