Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa11:38
Kołobrzeska11:39
Bora Komorowskiego11:41
Czerwony Dwór11:43
Piastowska11:44
Pomorska11:46
Gospody11:47
Pomorska - Osiedle11:48
Subisława11:50
Opacka11:52
Oliwa11:54
Obrońców Westerplatte11:55
Derdowskiego11:56
Tetmajera
 
11:57
0 min.
 
Bażyńskiego11:581 min.
 
Uniwersytet11:592 min.
 
Strzyża PKM12:014 min.
 
Zajezdnia12:025 min.
 
Zamenhofa12:036 min.
 
Wojska Polskiego12:047 min.
 
Galeria Bałtycka12:069 min.
 
Klonowa12:0710 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0912 min.
 
Miszewskiego12:1114 min.
 
Politechnika12:1215 min.
 
Opera Bałtycka12:1417 min.
 
Traugutta12:1619 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1720 min.
 
Chodowieckiego12:1821 min.
 
Brama Oliwska12:1922 min.
 
Dworzec Główny12:2124 min.
 
Brama Wyżynna12:2326 min.
 
Śródmieście SKM12:2528 min.
 
Pohulanka12:2730 min.
 
Odrzańska12:2831 min.
 
Chałubińskiego12:3033 min.
 
Sikorskiego12:3134 min.
 
Chełm Witosa12:3235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy