Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa14:18
Kołobrzeska14:19
Bora Komorowskiego14:21
Czerwony Dwór14:23
Piastowska14:24
Pomorska14:26
Gospody14:27
Pomorska - Osiedle14:28
Subisława14:30
Opacka14:32
Oliwa14:34
Obrońców Westerplatte14:35
Derdowskiego14:36
Tetmajera
 
14:37
0 min.
 
Bażyńskiego14:381 min.
 
Uniwersytet14:392 min.
 
Strzyża PKM14:414 min.
 
Zajezdnia14:425 min.
 
Zamenhofa14:436 min.
 
Wojska Polskiego14:447 min.
 
Galeria Bałtycka14:469 min.
 
Klonowa14:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina14:4912 min.
 
Miszewskiego14:5114 min.
 
Politechnika14:5215 min.
 
Opera Bałtycka14:5417 min.
 
Traugutta14:5619 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5720 min.
 
Chodowieckiego14:5821 min.
 
Brama Oliwska14:5922 min.
 
Dworzec Główny15:0124 min.
 
Brama Wyżynna15:0326 min.
 
Śródmieście SKM15:0528 min.
 
Pohulanka15:0730 min.
 
Odrzańska15:0831 min.
 
Chałubińskiego15:1033 min.
 
Sikorskiego15:1134 min.
 
Chełm Witosa15:1235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy