Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa14:58
Kołobrzeska14:59
Bora Komorowskiego15:01
Czerwony Dwór15:03
Piastowska15:04
Pomorska15:06
Gospody15:07
Pomorska - Osiedle15:08
Subisława15:10
Opacka15:12
Oliwa15:14
Obrońców Westerplatte15:15
Derdowskiego15:16
Tetmajera
 
15:17
0 min.
 
Bażyńskiego15:181 min.
 
Uniwersytet15:192 min.
 
Strzyża PKM15:214 min.
 
Zajezdnia15:225 min.
 
Zamenhofa15:236 min.
 
Wojska Polskiego15:247 min.
 
Galeria Bałtycka15:269 min.
 
Klonowa15:2710 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2912 min.
 
Miszewskiego15:3114 min.
 
Politechnika15:3215 min.
 
Opera Bałtycka15:3417 min.
 
Traugutta15:3619 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3720 min.
 
Chodowieckiego15:3821 min.
 
Brama Oliwska15:3922 min.
 
Dworzec Główny15:4124 min.
 
Brama Wyżynna15:4326 min.
 
Śródmieście SKM15:4528 min.
 
Pohulanka15:4730 min.
 
Odrzańska15:4831 min.
 
Chałubińskiego15:5033 min.
 
Sikorskiego15:5134 min.
 
Chełm Witosa15:5235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy