Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa15:38
Kołobrzeska15:39
Bora Komorowskiego15:41
Czerwony Dwór15:43
Piastowska15:44
Pomorska15:46
Gospody15:47
Pomorska - Osiedle15:48
Subisława15:50
Opacka15:52
Oliwa15:54
Obrońców Westerplatte15:55
Derdowskiego15:56
Tetmajera
 
15:57
0 min.
 
Bażyńskiego15:581 min.
 
Uniwersytet15:592 min.
 
Strzyża PKM16:014 min.
 
Zajezdnia16:025 min.
 
Zamenhofa16:036 min.
 
Wojska Polskiego16:047 min.
 
Galeria Bałtycka16:069 min.
 
Klonowa16:0710 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0912 min.
 
Miszewskiego16:1114 min.
 
Politechnika16:1215 min.
 
Opera Bałtycka16:1417 min.
 
Traugutta16:1619 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:1720 min.
 
Chodowieckiego16:1821 min.
 
Brama Oliwska16:1922 min.
 
Dworzec Główny16:2124 min.
 
Brama Wyżynna16:2326 min.
 
Śródmieście SKM16:2528 min.
 
Pohulanka16:2730 min.
 
Odrzańska16:2831 min.
 
Chałubińskiego16:3033 min.
 
Sikorskiego16:3134 min.
 
Chełm Witosa16:3235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy