Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa10:18
Kołobrzeska10:19
Bora Komorowskiego10:21
Czerwony Dwór10:23
Piastowska10:24
Pomorska10:26
Gospody10:27
Pomorska - Osiedle10:28
Subisława10:30
Opacka10:32
Oliwa10:34
Obrońców Westerplatte10:35
Derdowskiego10:36
Tetmajera10:37
Bażyńskiego10:38
Uniwersytet10:39
Strzyża PKM
 
10:41
0 min.
 
Zajezdnia10:421 min.
 
Zamenhofa10:432 min.
 
Wojska Polskiego10:443 min.
 
Galeria Bałtycka10:465 min.
 
Klonowa10:476 min.
 
Jaśkowa Dolina10:498 min.
 
Miszewskiego10:5110 min.
 
Politechnika10:5211 min.
 
Opera Bałtycka10:5413 min.
 
Traugutta10:5615 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5716 min.
 
Chodowieckiego10:5817 min.
 
Brama Oliwska10:5918 min.
 
Dworzec Główny11:0120 min.
 
Brama Wyżynna11:0322 min.
 
Śródmieście SKM11:0524 min.
 
Pohulanka11:0726 min.
 
Odrzańska11:0827 min.
 
Chałubińskiego11:1029 min.
 
Sikorskiego11:1130 min.
 
Chełm Witosa11:1231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy