Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa10:58
Kołobrzeska10:59
Bora Komorowskiego11:01
Czerwony Dwór11:03
Piastowska11:04
Pomorska11:06
Gospody11:07
Pomorska - Osiedle11:08
Subisława11:10
Opacka11:12
Oliwa11:14
Obrońców Westerplatte11:15
Derdowskiego11:16
Tetmajera11:17
Bażyńskiego11:18
Uniwersytet11:19
Strzyża PKM
 
11:21
0 min.
 
Zajezdnia11:221 min.
 
Zamenhofa11:232 min.
 
Wojska Polskiego11:243 min.
 
Galeria Bałtycka11:265 min.
 
Klonowa11:276 min.
 
Jaśkowa Dolina11:298 min.
 
Miszewskiego11:3110 min.
 
Politechnika11:3211 min.
 
Opera Bałtycka11:3413 min.
 
Traugutta11:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3716 min.
 
Chodowieckiego11:3817 min.
 
Brama Oliwska11:3918 min.
 
Dworzec Główny11:4120 min.
 
Brama Wyżynna11:4322 min.
 
Śródmieście SKM11:4524 min.
 
Pohulanka11:4726 min.
 
Odrzańska11:4827 min.
 
Chałubińskiego11:5029 min.
 
Sikorskiego11:5130 min.
 
Chełm Witosa11:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy