Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa12:18
Kołobrzeska12:19
Bora Komorowskiego12:21
Czerwony Dwór12:23
Piastowska12:24
Pomorska12:26
Gospody12:27
Pomorska - Osiedle12:28
Subisława12:30
Opacka12:32
Oliwa12:34
Obrońców Westerplatte12:35
Derdowskiego12:36
Tetmajera12:37
Bażyńskiego12:38
Uniwersytet12:39
Strzyża PKM
 
12:41
0 min.
 
Zajezdnia12:421 min.
 
Zamenhofa12:432 min.
 
Wojska Polskiego12:443 min.
 
Galeria Bałtycka12:465 min.
 
Klonowa12:476 min.
 
Jaśkowa Dolina12:498 min.
 
Miszewskiego12:5110 min.
 
Politechnika12:5211 min.
 
Opera Bałtycka12:5413 min.
 
Traugutta12:5615 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5716 min.
 
Chodowieckiego12:5817 min.
 
Brama Oliwska12:5918 min.
 
Dworzec Główny13:0120 min.
 
Brama Wyżynna13:0322 min.
 
Śródmieście SKM13:0524 min.
 
Pohulanka13:0726 min.
 
Odrzańska13:0827 min.
 
Chałubińskiego13:1029 min.
 
Sikorskiego13:1130 min.
 
Chełm Witosa13:1231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy