Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa15:18
Kołobrzeska15:19
Bora Komorowskiego15:21
Czerwony Dwór15:23
Piastowska15:24
Pomorska15:26
Gospody15:27
Pomorska - Osiedle15:28
Subisława15:30
Opacka15:32
Oliwa15:34
Obrońców Westerplatte15:35
Derdowskiego15:36
Tetmajera15:37
Bażyńskiego15:38
Uniwersytet15:39
Strzyża PKM
 
15:41
0 min.
 
Zajezdnia15:421 min.
 
Zamenhofa15:432 min.
 
Wojska Polskiego15:443 min.
 
Galeria Bałtycka15:465 min.
 
Klonowa15:476 min.
 
Jaśkowa Dolina15:498 min.
 
Miszewskiego15:5110 min.
 
Politechnika15:5211 min.
 
Opera Bałtycka15:5413 min.
 
Traugutta15:5615 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5716 min.
 
Chodowieckiego15:5817 min.
 
Brama Oliwska15:5918 min.
 
Dworzec Główny16:0120 min.
 
Brama Wyżynna16:0322 min.
 
Śródmieście SKM16:0524 min.
 
Pohulanka16:0726 min.
 
Odrzańska16:0827 min.
 
Chałubińskiego16:1029 min.
 
Sikorskiego16:1130 min.
 
Chełm Witosa16:1231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy