Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa15:58
Kołobrzeska15:59
Bora Komorowskiego16:01
Czerwony Dwór16:03
Piastowska16:04
Pomorska16:06
Gospody16:07
Pomorska - Osiedle16:08
Subisława16:10
Opacka16:12
Oliwa16:14
Obrońców Westerplatte16:15
Derdowskiego16:16
Tetmajera16:17
Bażyńskiego16:18
Uniwersytet16:19
Strzyża PKM
 
16:21
0 min.
 
Zajezdnia16:221 min.
 
Zamenhofa16:232 min.
 
Wojska Polskiego16:243 min.
 
Galeria Bałtycka16:265 min.
 
Klonowa16:276 min.
 
Jaśkowa Dolina16:298 min.
 
Miszewskiego16:3110 min.
 
Politechnika16:3211 min.
 
Opera Bałtycka16:3413 min.
 
Traugutta16:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3716 min.
 
Chodowieckiego16:3817 min.
 
Brama Oliwska16:3918 min.
 
Dworzec Główny16:4120 min.
 
Brama Wyżynna16:4322 min.
 
Śródmieście SKM16:4524 min.
 
Pohulanka16:4726 min.
 
Odrzańska16:4827 min.
 
Chałubińskiego16:5029 min.
 
Sikorskiego16:5130 min.
 
Chełm Witosa16:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy