Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa16:18
Kołobrzeska16:19
Bora Komorowskiego16:21
Czerwony Dwór16:23
Piastowska16:24
Pomorska16:26
Gospody16:27
Pomorska - Osiedle16:28
Subisława16:30
Opacka16:32
Oliwa16:34
Obrońców Westerplatte16:35
Derdowskiego16:36
Tetmajera16:37
Bażyńskiego16:38
Uniwersytet16:39
Strzyża PKM
 
16:41
0 min.
 
Zajezdnia16:421 min.
 
Zamenhofa16:432 min.
 
Wojska Polskiego16:443 min.
 
Galeria Bałtycka16:465 min.
 
Klonowa16:476 min.
 
Jaśkowa Dolina16:498 min.
 
Miszewskiego16:5110 min.
 
Politechnika16:5211 min.
 
Opera Bałtycka16:5413 min.
 
Traugutta16:5615 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5716 min.
 
Chodowieckiego16:5817 min.
 
Brama Oliwska16:5918 min.
 
Dworzec Główny17:0120 min.
 
Brama Wyżynna17:0322 min.
 
Śródmieście SKM17:0524 min.
 
Pohulanka17:0726 min.
 
Odrzańska17:0827 min.
 
Chałubińskiego17:1029 min.
 
Sikorskiego17:1130 min.
 
Chełm Witosa17:1231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy