Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa16:16
Kołobrzeska16:17
Bora Komorowskiego16:19
Czerwony Dwór16:21
Piastowska16:22
Pomorska16:24
Gospody16:25
Pomorska - Osiedle16:26
Subisława16:28
Opacka16:30
Oliwa16:32
Obrońców Westerplatte16:33
Derdowskiego16:34
Tetmajera16:35
Bażyńskiego16:36
Uniwersytet16:37
Strzyża PKM
 
16:39
0 min.
 
Zajezdnia16:401 min.
 
Zamenhofa16:412 min.
 
Wojska Polskiego16:423 min.
 
Galeria Bałtycka16:445 min.
 
Klonowa16:467 min.
 
Jaśkowa Dolina16:489 min.
 
Miszewskiego16:5011 min.
 
Politechnika16:5112 min.
 
Opera Bałtycka16:5314 min.
 
Traugutta16:5516 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5617 min.
 
Chodowieckiego16:5718 min.
 
Brama Oliwska16:5819 min.
 
Dworzec PKS17:0021 min.
 
Nowe Ogrody17:0122 min.
 
Węzeł Groddecka17:0324 min.
 
Pohulanka17:0526 min.
 
Odrzańska17:0627 min.
 
Chałubińskiego17:0829 min.
 
Sikorskiego17:0930 min.
 
Chełm Witosa17:1031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy