Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa05:35
Kołobrzeska05:36
Bora Komorowskiego05:38
Czerwony Dwór05:40
Piastowska05:41
Pomorska05:43
Gospody05:44
Pomorska - Osiedle05:45
Subisława05:47
Opacka05:49
Oliwa05:51
Obrońców Westerplatte05:52
Derdowskiego05:53
Tetmajera05:54
Bażyńskiego05:55
Uniwersytet05:56
Strzyża PKM
 
05:58
0 min.
 
Zajezdnia05:591 min.
 
Zamenhofa06:002 min.
 
Wojska Polskiego06:013 min.
 
Galeria Bałtycka06:035 min.
 
Klonowa06:046 min.
 
Jaśkowa Dolina06:068 min.
 
Miszewskiego06:0810 min.
 
Politechnika06:0911 min.
 
Opera Bałtycka06:1113 min.
 
Traugutta06:1315 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:1416 min.
 
Chodowieckiego06:1517 min.
 
Brama Oliwska06:1618 min.
 
Dworzec PKS06:1820 min.
 
Nowe Ogrody06:1921 min.
 
Węzeł Groddecka06:2123 min.
 
Pohulanka06:2325 min.
 
Odrzańska06:2426 min.
 
Chałubińskiego06:2628 min.
 
Sikorskiego06:2729 min.
 
Chełm Witosa06:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy