Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa06:58
Kołobrzeska06:59
Bora Komorowskiego07:01
Czerwony Dwór07:03
Piastowska07:04
Pomorska07:06
Gospody07:07
Pomorska - Osiedle07:08
Subisława07:10
Opacka07:12
Oliwa07:14
Obrońców Westerplatte07:15
Derdowskiego07:16
Tetmajera07:17
Bażyńskiego07:18
Uniwersytet07:19
Strzyża PKM
 
07:21
0 min.
 
Zajezdnia07:221 min.
 
Zamenhofa07:232 min.
 
Wojska Polskiego07:243 min.
 
Galeria Bałtycka07:265 min.
 
Klonowa07:276 min.
 
Jaśkowa Dolina07:298 min.
 
Miszewskiego07:3110 min.
 
Politechnika07:3211 min.
 
Opera Bałtycka07:3413 min.
 
Traugutta07:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3716 min.
 
Chodowieckiego07:3817 min.
 
Brama Oliwska07:3918 min.
 
Dworzec Główny07:4120 min.
 
Brama Wyżynna07:4322 min.
 
Śródmieście SKM07:4524 min.
 
Pohulanka07:4726 min.
 
Odrzańska07:4827 min.
 
Chałubińskiego07:5029 min.
 
Sikorskiego07:5130 min.
 
Chełm Witosa07:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy