Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa12:58
Kołobrzeska12:59
Bora Komorowskiego13:01
Czerwony Dwór13:03
Piastowska13:04
Pomorska13:06
Gospody13:07
Pomorska - Osiedle13:08
Subisława13:10
Opacka13:12
Oliwa13:14
Obrońców Westerplatte13:15
Derdowskiego13:16
Tetmajera13:17
Bażyńskiego13:18
Uniwersytet13:19
Strzyża PKM
 
13:21
0 min.
 
Zajezdnia13:221 min.
 
Zamenhofa13:232 min.
 
Wojska Polskiego13:243 min.
 
Galeria Bałtycka13:265 min.
 
Klonowa13:276 min.
 
Jaśkowa Dolina13:298 min.
 
Miszewskiego13:3110 min.
 
Politechnika13:3211 min.
 
Opera Bałtycka13:3413 min.
 
Traugutta13:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3716 min.
 
Chodowieckiego13:3817 min.
 
Brama Oliwska13:3918 min.
 
Dworzec Główny13:4120 min.
 
Brama Wyżynna13:4322 min.
 
Śródmieście SKM13:4524 min.
 
Pohulanka13:4726 min.
 
Odrzańska13:4827 min.
 
Chałubińskiego13:5029 min.
 
Sikorskiego13:5130 min.
 
Chełm Witosa13:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy