Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa13:58
Kołobrzeska13:59
Bora Komorowskiego14:01
Czerwony Dwór14:03
Piastowska14:04
Pomorska14:06
Gospody14:07
Pomorska - Osiedle14:08
Subisława14:10
Opacka14:12
Oliwa14:14
Obrońców Westerplatte14:15
Derdowskiego14:16
Tetmajera14:17
Bażyńskiego14:18
Uniwersytet14:19
Strzyża PKM
 
14:21
0 min.
 
Zajezdnia14:221 min.
 
Zamenhofa14:232 min.
 
Wojska Polskiego14:243 min.
 
Galeria Bałtycka14:265 min.
 
Klonowa14:276 min.
 
Jaśkowa Dolina14:298 min.
 
Miszewskiego14:3110 min.
 
Politechnika14:3211 min.
 
Opera Bałtycka14:3413 min.
 
Traugutta14:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:3716 min.
 
Chodowieckiego14:3817 min.
 
Brama Oliwska14:3918 min.
 
Dworzec Główny14:4120 min.
 
Brama Wyżynna14:4322 min.
 
Śródmieście SKM14:4524 min.
 
Pohulanka14:4726 min.
 
Odrzańska14:4827 min.
 
Chałubińskiego14:5029 min.
 
Sikorskiego14:5130 min.
 
Chełm Witosa14:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy