Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa06:56
Kołobrzeska06:57
Bora Komorowskiego06:59
Czerwony Dwór07:01
Piastowska07:02
Pomorska07:04
Gospody07:05
Pomorska - Osiedle07:06
Subisława07:08
Opacka07:10
Oliwa07:12
Obrońców Westerplatte07:13
Derdowskiego07:14
Tetmajera07:15
Bażyńskiego07:16
Uniwersytet07:17
Strzyża PKM07:19
Zajezdnia
 
07:20
0 min.
 
Zamenhofa07:211 min.
 
Wojska Polskiego07:222 min.
 
Galeria Bałtycka07:244 min.
 
Klonowa07:266 min.
 
Jaśkowa Dolina07:288 min.
 
Miszewskiego07:3010 min.
 
Politechnika07:3111 min.
 
Opera Bałtycka07:3313 min.
 
Traugutta07:3515 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3616 min.
 
Chodowieckiego07:3717 min.
 
Brama Oliwska07:3818 min.
 
Dworzec PKS07:4020 min.
 
Nowe Ogrody07:4121 min.
 
Węzeł Groddecka07:4323 min.
 
Pohulanka07:4525 min.
 
Odrzańska07:4626 min.
 
Chałubińskiego07:4828 min.
 
Sikorskiego07:4929 min.
 
Chełm Witosa07:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy