Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa19:58
Kołobrzeska19:59
Bora Komorowskiego20:01
Czerwony Dwór20:03
Piastowska20:04
Pomorska20:06
Gospody20:07
Pomorska - Osiedle20:08
Subisława20:10
Opacka20:12
Oliwa20:14
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego20:18
Uniwersytet20:19
Strzyża PKM20:21
Zajezdnia
 
20:22
0 min.
 
Zamenhofa20:231 min.
 
Wojska Polskiego20:242 min.
 
Galeria Bałtycka20:264 min.
 
Klonowa20:275 min.
 
Jaśkowa Dolina20:297 min.
 
Miszewskiego20:319 min.
 
Politechnika20:3210 min.
 
Opera Bałtycka20:3412 min.
 
Traugutta20:3614 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:3715 min.
 
Chodowieckiego20:3816 min.
 
Brama Oliwska20:3917 min.
 
Dworzec Główny20:4119 min.
 
Brama Wyżynna20:4321 min.
 
Śródmieście SKM20:4523 min.
 
Pohulanka20:4725 min.
 
Odrzańska20:4826 min.
 
Chałubińskiego20:5028 min.
 
Sikorskiego20:5129 min.
 
Chełm Witosa20:5230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy