Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa07:36
Kołobrzeska07:37
Bora Komorowskiego07:39
Czerwony Dwór07:41
Piastowska07:42
Pomorska07:44
Gospody07:45
Pomorska - Osiedle07:46
Subisława07:48
Opacka07:50
Oliwa07:52
Obrońców Westerplatte07:53
Derdowskiego07:54
Tetmajera07:55
Bażyńskiego07:56
Uniwersytet07:57
Strzyża PKM07:59
Zajezdnia
 
08:00
0 min.
 
Zamenhofa08:011 min.
 
Wojska Polskiego08:022 min.
 
Galeria Bałtycka08:044 min.
 
Klonowa08:066 min.
 
Jaśkowa Dolina08:088 min.
 
Miszewskiego08:1010 min.
 
Politechnika08:1111 min.
 
Opera Bałtycka08:1313 min.
 
Traugutta08:1515 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:1616 min.
 
Chodowieckiego08:1717 min.
 
Brama Oliwska08:1818 min.
 
Dworzec PKS08:2020 min.
 
Nowe Ogrody08:2121 min.
 
Węzeł Groddecka08:2323 min.
 
Pohulanka08:2525 min.
 
Odrzańska08:2626 min.
 
Chałubińskiego08:2828 min.
 
Sikorskiego08:2929 min.
 
Chełm Witosa08:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy