Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa10:18
Kołobrzeska10:19
Bora Komorowskiego10:21
Czerwony Dwór10:23
Piastowska10:24
Pomorska10:26
Gospody10:27
Pomorska - Osiedle10:28
Subisława10:30
Opacka10:32
Oliwa10:34
Obrońców Westerplatte10:35
Derdowskiego10:36
Tetmajera10:37
Bażyńskiego10:38
Uniwersytet10:39
Strzyża PKM10:41
Zajezdnia
 
10:42
0 min.
 
Zamenhofa10:431 min.
 
Wojska Polskiego10:442 min.
 
Galeria Bałtycka10:464 min.
 
Klonowa10:475 min.
 
Jaśkowa Dolina10:497 min.
 
Miszewskiego10:519 min.
 
Politechnika10:5210 min.
 
Opera Bałtycka10:5412 min.
 
Traugutta10:5614 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5715 min.
 
Chodowieckiego10:5816 min.
 
Brama Oliwska10:5917 min.
 
Dworzec Główny11:0119 min.
 
Brama Wyżynna11:0321 min.
 
Śródmieście SKM11:0523 min.
 
Pohulanka11:0725 min.
 
Odrzańska11:0826 min.
 
Chałubińskiego11:1028 min.
 
Sikorskiego11:1129 min.
 
Chełm Witosa11:1230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy