Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa11:18
Kołobrzeska11:19
Bora Komorowskiego11:21
Czerwony Dwór11:23
Piastowska11:24
Pomorska11:26
Gospody11:27
Pomorska - Osiedle11:28
Subisława11:30
Opacka11:32
Oliwa11:34
Obrońców Westerplatte11:35
Derdowskiego11:36
Tetmajera11:37
Bażyńskiego11:38
Uniwersytet11:39
Strzyża PKM11:41
Zajezdnia
 
11:42
0 min.
 
Zamenhofa11:431 min.
 
Wojska Polskiego11:442 min.
 
Galeria Bałtycka11:464 min.
 
Klonowa11:475 min.
 
Jaśkowa Dolina11:497 min.
 
Miszewskiego11:519 min.
 
Politechnika11:5210 min.
 
Opera Bałtycka11:5412 min.
 
Traugutta11:5614 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:5715 min.
 
Chodowieckiego11:5816 min.
 
Brama Oliwska11:5917 min.
 
Dworzec Główny12:0119 min.
 
Brama Wyżynna12:0321 min.
 
Śródmieście SKM12:0523 min.
 
Pohulanka12:0725 min.
 
Odrzańska12:0826 min.
 
Chałubińskiego12:1028 min.
 
Sikorskiego12:1129 min.
 
Chełm Witosa12:1230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy