Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa18:58
Kołobrzeska18:59
Bora Komorowskiego19:01
Czerwony Dwór19:03
Piastowska19:04
Pomorska19:06
Gospody19:07
Pomorska - Osiedle19:08
Subisława19:10
Opacka19:12
Oliwa19:14
Obrońców Westerplatte19:15
Derdowskiego19:16
Tetmajera19:17
Bażyńskiego19:18
Uniwersytet19:19
Strzyża PKM19:21
Zajezdnia
 
19:22
0 min.
 
Zamenhofa19:231 min.
 
Wojska Polskiego19:242 min.
 
Galeria Bałtycka19:264 min.
 
Klonowa19:275 min.
 
Jaśkowa Dolina19:297 min.
 
Miszewskiego19:319 min.
 
Politechnika19:3210 min.
 
Opera Bałtycka19:3412 min.
 
Traugutta19:3614 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:3715 min.
 
Chodowieckiego19:3816 min.
 
Brama Oliwska19:3917 min.
 
Dworzec Główny19:4119 min.
 
Brama Wyżynna19:4321 min.
 
Śródmieście SKM19:4523 min.
 
Pohulanka19:4725 min.
 
Odrzańska19:4826 min.
 
Chałubińskiego19:5028 min.
 
Sikorskiego19:5129 min.
 
Chełm Witosa19:5230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy