Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa19:18
Kołobrzeska19:19
Bora Komorowskiego19:21
Czerwony Dwór19:23
Piastowska19:24
Pomorska19:26
Gospody19:27
Pomorska - Osiedle19:28
Subisława19:30
Opacka19:32
Oliwa19:34
Obrońców Westerplatte19:35
Derdowskiego19:36
Tetmajera19:37
Bażyńskiego19:38
Uniwersytet19:39
Strzyża PKM19:41
Zajezdnia
 
19:42
0 min.
 
Zamenhofa19:431 min.
 
Wojska Polskiego19:442 min.
 
Galeria Bałtycka19:464 min.
 
Klonowa19:475 min.
 
Jaśkowa Dolina19:497 min.
 
Miszewskiego19:519 min.
 
Politechnika19:5210 min.
 
Opera Bałtycka19:5412 min.
 
Traugutta19:5614 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:5715 min.
 
Chodowieckiego19:5816 min.
 
Brama Oliwska19:5917 min.
 
Dworzec Główny20:0119 min.
 
Brama Wyżynna20:0321 min.
 
Śródmieście SKM20:0523 min.
 
Pohulanka20:0725 min.
 
Odrzańska20:0826 min.
 
Chałubińskiego20:1028 min.
 
Sikorskiego20:1129 min.
 
Chełm Witosa20:1230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy