Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Zaspa12:53
Kołobrzeska12:54
Bora Komorowskiego12:56
Czerwony Dwór12:58
Piastowska12:59
Pomorska13:01
Gospody13:02
Pomorska - Osiedle13:03
Subisława13:05
Opacka13:07
Oliwa13:09
Obrońców Westerplatte13:10
Derdowskiego13:11
Tetmajera13:12
Bażyńskiego13:13
Uniwersytet13:14
Strzyża PKM13:16
Zajezdnia
 
13:17
0 min.
 
Zamenhofa13:181 min.
 
Wojska Polskiego13:192 min.
 
Galeria Bałtycka13:214 min.
 
Klonowa13:236 min.
 
Jaśkowa Dolina13:258 min.
 
Miszewskiego13:2710 min.
 
Politechnika13:2811 min.
 
Opera Bałtycka13:3013 min.
 
Traugutta13:3215 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3316 min.
 
Chodowieckiego13:3417 min.
 
Brama Oliwska13:3518 min.
 
Dworzec PKS13:3720 min.
 
Nowe Ogrody13:3821 min.
 
Węzeł Groddecka13:4023 min.
 
Pohulanka13:4225 min.
 
Odrzańska13:4326 min.
 
Chałubińskiego13:4528 min.
 
Sikorskiego13:4629 min.
 
Chełm Witosa13:4730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy