Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Zaspa14:16
Kołobrzeska14:17
Bora Komorowskiego14:19
Czerwony Dwór14:21
Piastowska14:22
Pomorska14:24
Gospody14:25
Pomorska - Osiedle14:26
Subisława14:28
Opacka14:30
Oliwa14:32
Obrońców Westerplatte14:33
Derdowskiego14:34
Tetmajera14:35
Bażyńskiego14:36
Uniwersytet14:37
Strzyża PKM14:39
Zajezdnia
 
14:40
0 min.
 
Zamenhofa14:411 min.
 
Wojska Polskiego14:422 min.
 
Galeria Bałtycka14:444 min.
 
Klonowa14:466 min.
 
Jaśkowa Dolina14:488 min.
 
Miszewskiego14:5010 min.
 
Politechnika14:5111 min.
 
Opera Bałtycka14:5313 min.
 
Traugutta14:5515 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5616 min.
 
Chodowieckiego14:5717 min.
 
Brama Oliwska14:5818 min.
 
Dworzec PKS15:0020 min.
 
Nowe Ogrody15:0121 min.
 
Węzeł Groddecka15:0323 min.
 
Pohulanka15:0525 min.
 
Odrzańska15:0626 min.
 
Chałubińskiego15:0828 min.
 
Sikorskiego15:0929 min.
 
Chełm Witosa15:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy