Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa04:55
Kołobrzeska04:56
Bora Komorowskiego04:58
Czerwony Dwór05:00
Piastowska05:01
Pomorska05:03
Gospody05:04
Pomorska - Osiedle05:05
Subisława05:07
Opacka05:09
Oliwa05:11
Obrońców Westerplatte05:12
Derdowskiego05:13
Tetmajera05:14
Bażyńskiego05:15
Uniwersytet05:16
Strzyża PKM05:18
Zajezdnia
 
05:19
0 min.
 
Zamenhofa05:201 min.
 
Wojska Polskiego05:212 min.
 
Galeria Bałtycka05:234 min.
 
Klonowa05:245 min.
 
Jaśkowa Dolina05:267 min.
 
Miszewskiego05:289 min.
 
Politechnika05:2910 min.
 
Opera Bałtycka05:3112 min.
 
Traugutta05:3314 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:3415 min.
 
Chodowieckiego05:3516 min.
 
Brama Oliwska05:3617 min.
 
Dworzec PKS05:3819 min.
 
Nowe Ogrody05:3920 min.
 
Węzeł Groddecka05:4122 min.
 
Pohulanka05:4324 min.
 
Odrzańska05:4425 min.
 
Chałubińskiego05:4627 min.
 
Sikorskiego05:4728 min.
 
Chełm Witosa05:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy