Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Zaspa06:16
Kołobrzeska06:17
Bora Komorowskiego06:19
Czerwony Dwór06:21
Piastowska06:22
Pomorska06:24
Gospody06:25
Pomorska - Osiedle06:26
Subisława06:28
Opacka06:30
Oliwa06:32
Obrońców Westerplatte06:33
Derdowskiego06:34
Tetmajera06:35
Bażyńskiego06:36
Uniwersytet06:37
Strzyża PKM06:39
Zajezdnia
 
06:40
0 min.
 
Zamenhofa06:411 min.
 
Wojska Polskiego06:422 min.
 
Galeria Bałtycka06:444 min.
 
Klonowa06:466 min.
 
Jaśkowa Dolina06:488 min.
 
Miszewskiego06:5010 min.
 
Politechnika06:5111 min.
 
Opera Bałtycka06:5313 min.
 
Traugutta06:5515 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5616 min.
 
Chodowieckiego06:5717 min.
 
Brama Oliwska06:5818 min.
 
Dworzec PKS07:0020 min.
 
Nowe Ogrody07:0121 min.
 
Węzeł Groddecka07:0323 min.
 
Pohulanka07:0525 min.
 
Odrzańska07:0626 min.
 
Chałubińskiego07:0828 min.
 
Sikorskiego07:0929 min.
 
Chełm Witosa07:1030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy