Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Zaspa14:58
Kołobrzeska14:59
Bora Komorowskiego15:01
Czerwony Dwór15:03
Piastowska15:04
Pomorska15:06
Gospody15:07
Pomorska - Osiedle15:08
Subisława15:10
Opacka15:12
Oliwa15:14
Obrońców Westerplatte15:15
Derdowskiego15:16
Tetmajera15:17
Bażyńskiego15:18
Uniwersytet15:19
Strzyża PKM15:21
Zajezdnia
 
15:22
0 min.
 
Zamenhofa15:231 min.
 
Wojska Polskiego15:242 min.
 
Galeria Bałtycka15:264 min.
 
Klonowa15:275 min.
 
Jaśkowa Dolina15:297 min.
 
Miszewskiego15:319 min.
 
Politechnika15:3210 min.
 
Opera Bałtycka15:3412 min.
 
Traugutta15:3614 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3715 min.
 
Chodowieckiego15:3816 min.
 
Brama Oliwska15:3917 min.
 
Dworzec Główny15:4119 min.
 
Brama Wyżynna15:4321 min.
 
Śródmieście SKM15:4523 min.
 
Pohulanka15:4725 min.
 
Odrzańska15:4826 min.
 
Chałubińskiego15:5028 min.
 
Sikorskiego15:5129 min.
 
Chełm Witosa15:5230 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy