Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM04:00
Zajezdnia04:01
Zamenhofa04:02
Wojska Polskiego04:03
Galeria Bałtycka04:05
Klonowa04:06
Jaśkowa Dolina04:08
Miszewskiego04:10
Politechnika
 
04:11
0 min.
 
Opera Bałtycka04:132 min.
 
Traugutta04:154 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:165 min.
 
Chodowieckiego04:176 min.
 
Brama Oliwska04:187 min.
 
Dworzec PKS04:209 min.
 
Nowe Ogrody04:2110 min.
 
Węzeł Groddecka04:2312 min.
 
Pohulanka04:2514 min.
 
Odrzańska04:2615 min.
 
Chałubińskiego04:2817 min.
 
Sikorskiego04:2918 min.
 
Chełm Witosa04:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy