Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM05:38
Zajezdnia05:39
Zamenhofa05:40
Wojska Polskiego05:41
Galeria Bałtycka05:43
Klonowa05:44
Jaśkowa Dolina05:46
Miszewskiego05:48
Politechnika
 
05:49
0 min.
 
Opera Bałtycka05:512 min.
 
Traugutta05:534 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:545 min.
 
Chodowieckiego05:556 min.
 
Brama Oliwska05:567 min.
 
Dworzec PKS05:589 min.
 
Nowe Ogrody05:5910 min.
 
Węzeł Groddecka06:0112 min.
 
Pohulanka06:0314 min.
 
Odrzańska06:0415 min.
 
Chałubińskiego06:0617 min.
 
Sikorskiego06:0718 min.
 
Chełm Witosa06:0819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy