Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   322   512   574   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   

Dni powszednie
Zaspa15:36
Kołobrzeska15:37
Bora Komorowskiego15:39
Czerwony Dwór15:41
Piastowska15:42
Pomorska15:44
Gospody15:45
Pomorska - Osiedle15:46
Subisława15:48
Opacka15:50
Oliwa15:52
Obrońców Westerplatte15:53
Derdowskiego15:54
Tetmajera15:55
Bażyńskiego15:56
Uniwersytet15:57
Strzyża PKM15:59
Zajezdnia16:00
Zamenhofa16:01
Wojska Polskiego16:02
Galeria Bałtycka16:04
Klonowa16:06
Jaśkowa Dolina16:08
Miszewskiego16:10
Politechnika16:11
Opera Bałtycka16:13
Traugutta16:15
Uniwersytet Medyczny16:16
Chodowieckiego16:17
Brama Oliwska16:18
Dworzec PKS16:20
Nowe Ogrody16:21
Węzeł Groddecka16:23
Pohulanka
 
16:25
Odrzańska– 16:26
Chałubińskiego– 16:28
Sikorskiego– 16:29
Chełm Witosa– 16:30