Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM08:50
Zajezdnia08:51
Zamenhofa08:52
Wojska Polskiego08:54
Galeria Bałtycka08:56
Klonowa08:58
Jaśkowa Dolina08:59
Miszewskiego09:01
Politechnika09:02
Opera Bałtycka
 
09:04
0 min.
 
Traugutta09:051 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:062 min.
 
Chodowieckiego09:073 min.
 
Brama Oliwska09:084 min.
 
Dworzec PKS09:106 min.
 
Nowe Ogrody09:128 min.
 
Węzeł Groddecka09:1511 min.
 
Pohulanka09:1713 min.
 
Odrzańska09:1814 min.
 
Chałubińskiego09:2016 min.
 
Sikorskiego09:2218 min.
 
Cieszyńskiego09:2420 min.
 
Cebertowicza09:2521 min.
 
Wilanowska09:2723 min.
 
Przemyska09:2925 min.
 
Płocka09:3026 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3228 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy