Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM11:50
Zajezdnia11:51
Zamenhofa11:52
Wojska Polskiego11:54
Galeria Bałtycka11:56
Klonowa11:58
Jaśkowa Dolina11:59
Miszewskiego12:01
Politechnika12:02
Opera Bałtycka12:04
Traugutta12:05
Uniwersytet Medyczny12:06
Chodowieckiego12:07
Brama Oliwska12:08
Dworzec PKS
 
12:10
0 min.
 
Nowe Ogrody12:122 min.
 
Węzeł Groddecka12:155 min.
 
Pohulanka12:177 min.
 
Odrzańska12:188 min.
 
Chałubińskiego12:2010 min.
 
Sikorskiego12:2212 min.
 
Cieszyńskiego12:2414 min.
 
Cebertowicza12:2515 min.
 
Wilanowska12:2717 min.
 
Przemyska12:2919 min.
 
Płocka12:3020 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy