Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM14:10
Zajezdnia14:11
Zamenhofa14:12
Wojska Polskiego14:14
Galeria Bałtycka14:16
Klonowa14:18
Jaśkowa Dolina14:19
Miszewskiego14:21
Politechnika14:22
Opera Bałtycka14:24
Traugutta14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Chodowieckiego14:27
Brama Oliwska14:28
Dworzec PKS
 
14:30
0 min.
 
Nowe Ogrody14:322 min.
 
Węzeł Groddecka14:355 min.
 
Pohulanka14:377 min.
 
Odrzańska14:388 min.
 
Chałubińskiego14:4010 min.
 
Sikorskiego14:4212 min.
 
Cieszyńskiego14:4414 min.
 
Cebertowicza14:4515 min.
 
Wilanowska14:4717 min.
 
Przemyska14:4919 min.
 
Płocka14:5020 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy