Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM15:49
Zajezdnia15:50
Zamenhofa15:51
Wojska Polskiego15:53
Galeria Bałtycka15:55
Klonowa15:57
Jaśkowa Dolina15:58
Miszewskiego16:00
Politechnika16:01
Opera Bałtycka16:03
Traugutta16:04
Uniwersytet Medyczny16:05
Chodowieckiego16:06
Brama Oliwska16:07
Dworzec PKS16:09
Nowe Ogrody
 
16:11
0 min.
 
Węzeł Groddecka16:143 min.
 
Pohulanka16:165 min.
 
Odrzańska16:176 min.
 
Chałubińskiego16:198 min.
 
Sikorskiego16:2110 min.
 
Cieszyńskiego16:2312 min.
 
Cebertowicza16:2413 min.
 
Wilanowska16:2615 min.
 
Przemyska16:2817 min.
 
Płocka16:2918 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy