Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM09:30
Zajezdnia09:31
Zamenhofa09:32
Wojska Polskiego09:34
Galeria Bałtycka09:36
Klonowa09:38
Jaśkowa Dolina09:39
Miszewskiego09:41
Politechnika09:42
Opera Bałtycka09:44
Traugutta09:45
Uniwersytet Medyczny09:46
Chodowieckiego09:47
Brama Oliwska09:48
Dworzec PKS09:50
Nowe Ogrody09:52
Węzeł Groddecka
 
09:55
0 min.
 
Pohulanka09:572 min.
 
Odrzańska09:583 min.
 
Chałubińskiego10:005 min.
 
Sikorskiego10:027 min.
 
Cieszyńskiego10:049 min.
 
Cebertowicza10:0510 min.
 
Wilanowska10:0712 min.
 
Przemyska10:0914 min.
 
Płocka10:1015 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy