Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM10:10
Zajezdnia10:11
Zamenhofa10:12
Wojska Polskiego10:14
Galeria Bałtycka10:16
Klonowa10:18
Jaśkowa Dolina10:19
Miszewskiego10:21
Politechnika10:22
Opera Bałtycka10:24
Traugutta10:25
Uniwersytet Medyczny10:26
Chodowieckiego10:27
Brama Oliwska10:28
Dworzec PKS10:30
Nowe Ogrody10:32
Węzeł Groddecka
 
10:35
0 min.
 
Pohulanka10:372 min.
 
Odrzańska10:383 min.
 
Chałubińskiego10:405 min.
 
Sikorskiego10:427 min.
 
Cieszyńskiego10:449 min.
 
Cebertowicza10:4510 min.
 
Wilanowska10:4712 min.
 
Przemyska10:4914 min.
 
Płocka10:5015 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:5217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy