Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM11:10
Zajezdnia11:11
Zamenhofa11:12
Wojska Polskiego11:14
Galeria Bałtycka11:16
Klonowa11:18
Jaśkowa Dolina11:19
Miszewskiego11:21
Politechnika11:22
Opera Bałtycka11:24
Traugutta11:25
Uniwersytet Medyczny11:26
Chodowieckiego11:27
Brama Oliwska11:28
Dworzec PKS11:30
Nowe Ogrody11:32
Węzeł Groddecka
 
11:35
0 min.
 
Pohulanka11:372 min.
 
Odrzańska11:383 min.
 
Chałubińskiego11:405 min.
 
Sikorskiego11:427 min.
 
Cieszyńskiego11:449 min.
 
Cebertowicza11:4510 min.
 
Wilanowska11:4712 min.
 
Przemyska11:4914 min.
 
Płocka11:5015 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy