Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM11:30
Zajezdnia11:31
Zamenhofa11:32
Wojska Polskiego11:34
Galeria Bałtycka11:36
Klonowa11:38
Jaśkowa Dolina11:39
Miszewskiego11:41
Politechnika11:42
Opera Bałtycka11:44
Traugutta11:45
Uniwersytet Medyczny11:46
Chodowieckiego11:47
Brama Oliwska11:48
Dworzec PKS11:50
Nowe Ogrody11:52
Węzeł Groddecka
 
11:55
0 min.
 
Pohulanka11:572 min.
 
Odrzańska11:583 min.
 
Chałubińskiego12:005 min.
 
Sikorskiego12:027 min.
 
Cieszyńskiego12:049 min.
 
Cebertowicza12:0510 min.
 
Wilanowska12:0712 min.
 
Przemyska12:0914 min.
 
Płocka12:1015 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy