Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM05:49
Zajezdnia05:50
Zamenhofa05:51
Wojska Polskiego05:53
Galeria Bałtycka05:55
Klonowa05:57
Jaśkowa Dolina05:58
Miszewskiego06:00
Politechnika06:01
Opera Bałtycka06:03
Traugutta06:04
Uniwersytet Medyczny06:05
Chodowieckiego06:06
Brama Oliwska06:07
Dworzec PKS06:09
Nowe Ogrody06:11
Węzeł Groddecka
 
06:14
0 min.
 
Pohulanka06:162 min.
 
Odrzańska06:173 min.
 
Chałubińskiego06:195 min.
 
Sikorskiego06:217 min.
 
Cieszyńskiego06:239 min.
 
Cebertowicza06:2410 min.
 
Wilanowska06:2612 min.
 
Przemyska06:2814 min.
 
Płocka06:2915 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:3117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy