Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Wt.,17.12
Jaworzniaków00:31
Elfów (n/ż)00:32
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)00:33
Wieżycka (n/ż)00:35
Niepołomicka (n/ż)00:36
Łódzka (n/ż)00:37
Świętokrzyska (n/ż)00:38
Platynowa (n/ż)00:39
Krzemowa (n/ż)00:40
Uranowa (n/ż)00:41
Orunia Górna (n/ż)00:42
Platynowa (n/ż)00:43
Małomiejska (n/ż)00:44
Ptasia (n/ż)00:45
Sandomierska (n/ż)00:46
Zremb (n/ż)00:47
Elmet (n/ż)00:48
Toruńska (n/ż)00:50
Brama Wyżynna00:51
Dworzec Główny01:00
Brama Oliwska (n/ż)01:01
Uniwersytet Medyczny (n/ż)01:03
Opera Bałtycka (n/ż)01:04
Wyspiańskiego (n/ż)01:06
Mickiewicza (n/ż)01:09
Kościuszki (n/ż)01:11
Legionów (n/ż)01:13
Żwirki i Wigury (n/ż)01:14
Startowa (n/ż)01:15
Kołobrzeska (n/ż)01:17
Bora Komorowskiego (n/ż)01:19
Beniowskiego (n/ż)01:20
Oliwa PKP (n/ż)01:21
Oliwa Pętla Tramwajowa (n/ż)01:23
Obrońców Westerplatte (n/ż)01:24
Cystersów (n/ż)01:25
Cmentarz Oliwski (n/ż)01:26
Sarnia (n/ż)01:27
Bobrowa (n/ż)01:28
Sopot Kasztanowa (n/ż)01:30
Sopot Smolna (n/ż)01:31
Sopot Reja (n/ż)01:32
Sopot 3 Maja (n/ż)01:33
Sopot PKP - Niepodległości (n/ż)01:34
Sopot Bohaterów Monte Cassino (n/ż)01:36
Sopot Goyki (n/ż)01:38
Sopot Malczewskiego (n/ż)01:39
Sopot Kraszewskiego (n/ż)01:40
Sopot Junaków (n/ż)01:41
Sopot Małopolska (n/ż)01:42
Sopot Kolberga (n/ż)01:43
Sopot Brodwino (n/ż)01:44
Sopot Brodwino Szkoła (n/ż)01:45
Gdynia Karwiny PKM (n/ż)01:49
Gdynia Karwiny PKM (n/ż)01:51
Gdynia Nałkowskiej (n/ż)01:52
Gdynia Źródło Marii (n/ż)01:52
Gdynia Myśliwska (n/ż)
 
01:53
0 min.
 
Gdynia Karwiny Tesco (n/ż)01:552 min.
 
Gdynia Wiczlińska (n/ż)01:563 min.
 
Sopocka (n/ż)02:0512 min.
 
Nowa (n/ż)02:0613 min.
 
Barniewicka (n/ż)02:0714 min.
 
Niedziałkowskiego (n/ż)02:0815 min.
 
Biwakowa (n/ż)02:0916 min.
 
Konkordii (n/ż)02:1017 min.
 
Osowa PKP02:1118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy